Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hány évesen kezdtetek el...

Ti hány évesen kezdtetek el szemránckrémet használni és melyik vált be?

Figyelt kérdés
Most vagyok 27.

2012. nov. 27. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nemrég kezdtem el 27 évesen. A frezyderm eye balm-ot használom.
2012. nov. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok, de szemránckrémet még nem hazsnálok. Viszont már kora huszonéves koromban elkezdtem szemkörnyékápolót használni. Semmi ránctalanító meg fiatalító összetevő, csak kímélő, hipoallergén összetétel, és extra adag ápolás az érzékeny területnek. Mivel a bőröm zsíros, ezért az arcra mást használok, ami nem lenne jó a szemkörnyéknek (bőrgyógyászati krém). Úgyhogy Alverde szemvidítófüves krémet szoktam a szem alá, és arra a részre, ahol a szarkalábaim lennének. Eddig bevált. A ránctalanítókban nem hiszek, és feleslegesnek érzem őket. De a bőr igényeinek megfelelő krémekben bízom. :)
2012. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát bizony korán már a húszas évek vége fele el kell kezdeni mert akkor nem marad más csak a botox.

Én is garniert használok.

2012. nov. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem marad más, csak a botox???? anyukám 46 éves, és épphogy van egy-két minimális szarkalába...egyáltalán nem ráncos és minimum tiz évet simán letagadhat...sokat számítanak a gének...nekem az egész családom hál istennek ránctalan, én jó géneket örököltem, de van aki nem...a ránctalanítokban én sem hiszek, de mint egy másik válaszoló irta, a megfelelő bőrápolásban igen! és szerintem sokszor jobb és hasznosabb egy-egy natúr, otthon előállított "kozmetikum"....tapasztalat...

24L

2012. nov. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tényleg!


Gondoljunk csak a méz+olívaolaj keverékre. Az is remek akár pakolásként, vagy éjjelre beleütögetve finoman a bőrbe.


Szóval szerintem meg kell adni a bőrnek a megfelelő ápolást, és elfogadni azokat a ráncocskákat, amik ezzel együtt kialakulnak.

2012. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a ráncok csúnyává teszik a bőrt.Meg kell velük küzdeni.

Ez egy ördögi kör.


A legjobb hogyha nagyon gyakran végez a kozmetikus , hámlasztást vagy bőrcsiszolást ,és ez késlelteti a bőr megereszkedését és tovább marad feszes.

Én a plasztikától sem riadok vissza.


Fiatal korban hidratálni kell a bőrt és ápolni , 30-hoz közeledve már lehet venni fiatalító szereket de csak olyat ami fiatal bőrre való.

2012. nov. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az ápolatlanság, az elhanyagoltság, betegségek, kezeletlen pattanások teszik a bőrt csúnyává. A ráncok nem.
2012. nov. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tekintve hogy a fiatalos külső az élet minden terén előny igenis meg kell akadályozni a ráncok kialakulását , illetve tenni kell ellenük.


Mi esik jobban?

Ha azt mondják hogy ej , maga max 30 lehet.De közben meg 40 éves.


Vagy az amikor azt mondják hogy , maga 45 körül van igaz?Közben meg 33 éves.

2012. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valójában tök mindegy, de ez nagyon messzire vezet... :) Ne menjünk bele.
2012. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

és akinek nincs pénze ilyesfajta kezelésekre és neadjisten még rossz géneket is örökölt?:) ugyan már...amúgyis, szerintem huszonévesen elkezdeni egy ráctalanító kúrát az marha gáz..ott már gondok vannak akkor...sok folyadék, megfelelő súy (pl egy hatvanéves ne legyen ötven kiló, akkor ráncos lesz...de pl 65 kilosan még jól néz ki bőven és ráncai se lesznek úgy...)...genetika, megfelelő ápoltság (na nem ránctalanító meg botox...)...és ennyi...lehet a cigire is fogni, meg alkoholra...bizonyára befolyásolják a bőrt...de ha van olyan bőrőd akkor ez sem fog kárt tenni benned...GENETIKA...ez van:) a ránctalanító szérumok lótúrót se érnek...és a natúr otthon készített kozmetikumok...és mozgás:) az ami még széppé teszi az arcbőrt:)

24L

2012. nov. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!