Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hajtípusra milyen/melyik...

Ilyen hajtípusra milyen/melyik balzsamot próbáljak (m) ki?

Figyelt kérdés

A hajvégeim kiszáradásra, töredezésre hajlamosak és mondhatjuk azt, hogy ki van téve mindenfélének:fésülködés,hajformázás,időjárás,könnyen gubancolódik.

Tegnap a drogériában csak álltam a polcok előtt, millió fajta balzsam volt kirakva és egyszerűen nem tudtam, nem mertem dönteni. Az áruk nem a legolcsóbb (nekem egy kis tubusnyi balzsam ezer ft.-ért drága), ezért szeretnék a lehető legjobban dönteni, ha már ennyit adok érte.

A drogériás balzsamok közül melyik márka, melyik fajta vált be Nektek? Most voltam fodrásznál, és szeretném minél tovább megőrizni a szép hajvégeket.


2012. nov. 27. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Hiába írjuk le, nekünk mi vált be, látni fogod, hogy ahányan vagyunk, annyiféle. Neked lehet, hogy egy 12. fajta lenne jó. Nincs mese, próbálgatni kell.


Én most épp ezt használom, ez festett hajra való, de egyébként is tápláló hatású:


[link]


De gyakorlatilag az összes tápláló hajbalzsamban kb. ugyanaz van, inkább ízlés dolga, hogy az aloe verásat vagy az áfonyásat vezsed le a polcról.

2012. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam a wella moisturize pakolás és a kallos leave-in hajregeneráló spray vált be.
2012. nov. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon hosszú, vékony szálú, töredezésre és kiszáradásra hajlamos hajam van. Rengeteg féle balzsamot kipróbáltam már, de ami nagyon bevált és többször is visszatértem hozzá az a SYOSS Nutrition Oil Care Balzsam volt. 1000 Ft és 500 ml-s. 5-6 hónapig kitart nekem.

Nem töredezik tőle a hajam, szép puha, hidratált lesz tőle. A fénye is nagyon szép az illata meg isteni :)

2012. nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon nagyon ajánlom ezt,hála a krémmániának rátaláltam:


[link]


csak 500 valamennyi forint,de csodát tesz a hajjal:)

2012. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez a kedvencem, régóta használom, most is van itthon kb. 6 flakonnal. :D Extra hosszú hajam van, ami nagyon könnyen károsodhat, ezért rendesen kell ápolni. Végigpróbáltam szinte az összes márkát a drogériákban, de ez a legjobb az én hajamra. Nagyon sűrű, így kevés kell belőle, a hatása meg olyan, mint más márkák pakolásainak. 1200 Ft körül van egy flakon, akciósan sokszor 999 Ft, de ez 500 ml-es, a többi balzsam meg 200 ml, és azok is 800 körül vannak átlagban. Nekem egy 200 ml-es 4-5 hajmosásra elég, ez meg úgy 15-re.

A többi márka amire még azt mondom, hogy jó, az a Pantene, Dove, Elséve. A 'nem rossz' kategória meg nálam a Balea, Gliss kur, Sunsilk, Fructis, Garnier Ulra Doux.

2012. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az Alterra Hidratáló Gránátalmását használom(650ft-200ml), de ami még jó azok az Insight Hajpakolásai, ezt fodrászkellékesben lehet venni (pl. Kálvin térnél, nem tudom, budapesti vagy?), 500ml és 800ft körül van :)

De ha konkrétan a hajvégeid problémásak, próbálkozz kókuszolajjal (törülközőszáraz hajra egy icipicit kell kenni) nekem leginkább az segített :)

2012. nov. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!