Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajvágó és az elektromos...

A hajvágó és az elektromos borotva között mi a különbség?

Figyelt kérdés
A férjemnek szeretnék venni egy ilyen készüléket amit használhat a hajára, a mellszőrzetére, a fanszőrzetére és még borotválkozni is tud vele. Milyet vegyek? Hajvágó vagy elektromos borotva?
2012. nov. 27. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az elektromos borotva is jó hozzá, vagy a szakállvágó. a szakállvágónál általában ugyanúgy, mint a hajvágónál, több hosszúságú fejet lehet állítani.
2012. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
O, még szakállvágó is van? Te jó Isten! :D
2012. nov. 27. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok vele fiú létemre:'d a múltkor végülis egy philips elektromos borotvát vettem a media marktban.
2012. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Arcra más kell mint testre,ne kombináld! Az elektromos borotva legyen arcra,testszőrnyíró pedig testre. Hidd el tudom mit beszélek,szinte minden létező elektromos szőrnyíróm volt már,de egyik sem volt jó arcra.A szakállat persze leviszi,de ha igazi sima arcot szeretne akkor oda elektromos borotva kell,és nem is az olcsóbbik fajta. A testszőrzet az más,arra van külön testszőrnyíró,ami nagyon szuper dolog,de erre a célra egy nem túl drága hajnyíró is megteszi.
2012. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül szeretne sima arcot. Én is azt szeretem ha van egy kis borostája.


Akkor végül is a hajvágó lenne a legjobb választás vagy inkább a szakállnyíró?


Olyan bonyolult. :D

2012. nov. 27. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan egyszerű oda használjon hajnyírót+borotvát, szakállra jó a haj és szakállvágó, hajra pedig egyértelműen jó.
2020. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!