Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok : ) Ricinus olaj?...

Lányok : ) Ricinus olaj? Tapasztalatok / alkamazás

Figyelt kérdés

mennyi idő után vettétek észre a hajnövekedést?

hogyan alkalmazod?

szempillára használjátok? ha igen ott mennyi idő múlva vettétek észre hogy nőtt? vagy dúsabb lett vagy akármi :)

Egyéb tapasztalatok ? :)

Köszönöm előre is 16/L



2012. nov. 27. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
2012. nov. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szempillára és hajra is használtam. A szempillámat napi 1x kentem 1 hét után vettem észre hogy dúsabb és erősebb lett. A hajvégeimre is szoktam használni, mert nagyon törik. 3 naponta hajmosás előtt kenem be vele, kb. 3 óráig fennvan, aztán lemosom és szerencsére már nem törik a hajam :)A hajamnál a 2. használat után tapasztaltam javulást.
2012. nov. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy egész éjszakára is rajta lehet hagyni, aztán másnak reggel pedig 2-szer samponnal megmosni, hogy kijöjjön rendesen az olaj. Szerintem kezdésnek heti 1-szer is elég lesz használni. Valakinek hullik tőle a haja, de van akinek meg épp megakadályozza azt. Sok sikert! :)



Jah és havonta 4-5-6 cm-t is nőhet, de ez személyfüggő.

2012. nov. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom, hogy meggátolja a növekedést, nem pedig segíti. Ezt 3 hónap használat után tapasztaltam, így orvosnál rá is kérdeztem, elmondta hogy a hajnövekedés genetika, ezen egy olaj sem fog neked változtatni, viszont a pórusokat elzárhatja, így a hajhagymák nem működnek megfelelően, lassíthatja a növekedést, ahogy tette nálam is. Gyorsabban nőni semmiképp nem fog tőle.
2012. nov. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy evőkanál ricinus és egy evőkanál étolajat keverek össze. Nekem egyszer már megnőtt tőle a hajam, aztán abbahgaytam a használatát, most pedig újra elkezdtem. Nekem kb. 2x annyit nőtt tőle, mint amúgy (ez olyan havi 3 cm-t jelent).
2012. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. nov. 28. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!