Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ricinusolajon kívül...

Lányok! Ricinusolajon kívül milyen természetes hajnővesztő van még?

Figyelt kérdés
Minden válasznak örülök

2012. nov. 28. 14:13
 1/7 anonim válasza:
8%
Olyan szer ami a hajnövekedést gyorsitja nem hiszem h van. A haj úgy nő ahogy nő. Nem lehet befolyásoln. A ricinus olaj se jó rá. Csak puhább lesz a hajad tőle. Először én is tök lelkes voltam de mikor már fél éve használtam mindenféle hajnövesztőt és semmit nem ért akkor feladtam... Nincs ilyen szer sajnos :| a hajvéged legyen ápolt, akkor nem fog letörni és a növekedés láthatóbb lesz.
2012. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi de azért még várok válaszokat
2012. nov. 28. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyat, hogy borsmentaolajjal dörzsölni a fejbőrt, és az a masszírozás miatt, meg a csípőssége miatt serkenti a vérkeringést, emiatt jobban fog nőni a haj. De nem hiszem, hogy töményen rá lehet tenni, legalábbis én biztos nem bírnám ki. Esetleg babaolajban, vagy olívaolajban oldd fel, és utána jól mosd ki. A hatásáról személyes tapasztalatom nincs.
2012. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Quorra ***** válasza:
élesztő
2012. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyen olaj nem túl jó a fejbőrnek, a hajnövekedés pedig mint tudjuk genetika... ezen nem lehet változtatni egyelőre.
2012. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fejbőrmasszázs
2012. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM MINDENKINEK
2012. nov. 28. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!