Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddig nem tisztitottam megfele...

Eddig nem tisztitottam megfelelően az arcom. Ha reggel-este alaposan letisztitom, akkor látványosan fog változni a bőröm állapota?

Figyelt kérdés
Eddig sokszor volt úgy,hogy elnagyoltam az arctisztitást este.Reggelente egyáltalán nem szoktam arcot tisztitani.Eddig esténként Gigi tonikot és krémet használtam,ami nagyon jó volt,viszont nem engedhetem meg magamnak minden hónapban.Ezért gondoltam kipróbálom a Nivea termékeket,kezdésnek a Nivea Visage arctisztitó 2in1 tejet és tonikot vettem meg.Este használom a Nivea Soft krémet.Javulni fog a bőröm állapota?Elég sok mitteszerem van,és kisebb pattanásaim,de zavarnak.Lassan 17 leszek,régebben rosszabb volt a helyzet,de még most is zavar.
2009. aug. 18. 01:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan időszak, hogy tele volt a fejem pattanással, miteszerrel. Utáltam, tennem kellett valamit. Elkezdtem arctisztító tonikot használni esténként és fürdés után mikor teljesen megmostam az arcom...ez tisztítja a pólusokat és a bőrt. Mostanra már csak néha tűnik fel 1-2 oda nem illő dolog de ha bekentem másnap reggelre már nyoma sincs.
2009. aug. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem foglalkoztál a bőröddel, akkor szerintem mindenképpen meg fog látszódni az eredmény :)
2009. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem Nivea Visage Young Clean Deeper-em van. Azzal szoktam reggel letisztítani az arcomat. Este pedig Nivea creme-mel szoktam bekenni. Nekem ez a módszer bevált. Az én bőrőm is mitteszeres és kicsit pattanásos volt de mostanra már teljesen tiszta. Barátnőmnek viszont ez a módszer nem vált be. Neki más a bőre. Az én bőröm érzékeny és kicsit zsíros, arra az én módszerem jó volt. A nővérem nem is használ arclemosót, neki a fogamzásgátlótól lett szép a bőre. (L/15)
2009. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!