Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel küzdhetném le a félelmem...

Mivel küzdhetném le a félelmem? Valaki volt már hasonló cipőben és hogy esett át rajta?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 14 éves korom óta szőke vagyok,most 21 éves vagyok. Nekem ez a hajszínem,ez az egyéniségem a stílusom védjegye minden. Erre meg egy rossz festés következtében tönkrement és le kellett szivatni a hajam,amitől egy gyapjas-nyúlós hajam lett tehát elhalt.

Más megoldás nincs minthogy eredeti barna hajszín vissza és lenöveszteni az elhalt részeket..

De mióta ezt tudom nem tudok aludni,folyamatosan félek ettől a nagy változástól. Hosszú szőke hajamból lesz nyakig érő rövid barna haj kb :(

13 éves korom óta nem voltam barna,és nagyon félek ettől a változástól annyira szeretem a hajszínemet. Mesterfodrász fogja csinálni nem félek hogy szarul csinálja csak olyan érzésem van mintha elveszteném az egyéniségem és szürke kisegér leszek barna hajjal.

Annyit tudni kell utálom a birkákat és mindig is küzdöttem hogy ne legyek birka,szeretek kitünni a tömegből de nem ízléstelenül.

Így milyen stílusú hajat kéne bevállalnom hogy barna legyen a színe?:/

És akik átestek ekkora radikális változáson hogy élték meg? Nem bánták meg?



2012. nov. 29. 10:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szép nő rövid barna hajjal, retus nélkül:

[link]


[link]

2012. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Csak sminkelve van, de még a retus is beleférne, hisz majdnem kétszer annyi, mint te. Nyilván a te korodban retus és smink nélkül is lenyűgöző lehetett:

[link]

[link]

- el nem lehetne képzelni szőke hajjal

2012. nov. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

eva longoria nekem is élő példa hogy neki csak ez a hajszín:)

Most beleszerettem egy hajszínbe de ebből már nem lehetnek kiszőkülni igaz később? Végülis ez sötétbarna alapon lila melír?


[link]


meg ezt otthon utána már nem tudnám festegetni ha lenőne a melír:/

Emma watsonnak jobban állt szerintem a hosszabb haj de jó példa amúgy:)

2012. nov. 29. 15:12
 14/14 A kérdező kommentje:

na meg lettem :))

Hazaértem fodrászhoz,3 órát ültem ott,de látszik mesterfodrász nagyon ügyes volt!!

Szép barna hajat csinált nekem,ami nem unalmas hanem vörös beütésű,és hátulról előre hosszabbodó hajat ami mégjobban feldobja az egészet!!

Nagyon tetszik mindenkinek,mindenki azt mondta szőkével túl fiatalnak tűntem,ezzel komolyabb külsőbb van:)

Párom meg főleg oda volt érte,teljesen beleszeretett,azt mondta maradjak ilyen!!!

Már nem bántam meg a barnát,bár fodrász ki volt teljesen a hajam állapotától,de még megyek hozzá 2 hét múlva egy körre mert le fogja dobni a hajfesték 1-2 mosás után ugye a szőke mert annyira károsodott,aztán 2 hét múlva még rászínezünk:)

Köszönöm a bíztatásokat:))

2012. dec. 1. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!