Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dermofil pasztát használtátok...

Dermofil pasztát használtátok már?

Figyelt kérdés
Hogyan?Az egész arcot be kell kenni vele,még ha nem is annyira pattanásos?
2009. aug. 18. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már hazsnáltam, nekem az egész arcomon volt pár pattanás szétszórtan ,tehát az egészet bekentem, de amugy elég ha csak a pattanást, a gyulladt felületet kened be! fél oráig rajta kell hagyni ha jol emlékszem aztán lemosni. csípni fog kicsit.. nekm egy kicsit használt, de nem a legjobb cucc.. :S
2009. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én régebben használtam, és az egész arcomat bekentem vele. Egy évig kb. használt is, de aztán a bőröm kikészült, és még pattanásosabb lett tőle. Egyébként általában egy éjszakára fent hagytam az arcomon (reggel meg volt, amikor siettem, hogy elfelejtettem lemosni, szóval elég furának nézhettek az emberek az utcán..).
2009. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!