Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Úgy érzem szívatnak!

Mit tegyek? Úgy érzem szívatnak!

Figyelt kérdés
2 gyerek főleg az eggyikük úgyérzem szívat!Mit egyek?Nem nagyon vagyok olyan jó vitázó!Velem van a baj?Mert talán azért nem kedvelnek mert nem mondok sok vicceset.Tavaly egy elég kemény kiközősítésben volt részem azóta úgy érzem mintha lecsökkent volna az önbizalmam azokkal szenben akik csinálták.Az egyik ilyen az egyik szívató!De másokkal meg tök dilis vagyok meg minden de velük nem pedig jó lenne jóban lenni.A másik szívató meg hazudik a húgomról!Mikor megkérdeztem akkor chaton lerázott!Mit tegyek?Kérlek segítsetek!

2012. nov. 29. 18:30
 1/2 anonim válasza:
ne legyál zárkózott,pofázz sokat!
2012. nov. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 B25 ***** válasza:
Akkor nem vagy visszahúzódó ha másokkal elhülyülsz. a többi hülye meg ne érdekeljen. ha vannak barátaid akkor ne akarj nem nekik megfelelni!
2012. nov. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!