Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi oxid és mennyi szőkítőp...

Mennyi oxid és mennyi szőkítőpor kell az arc és bajusz szőkítéshez?

Figyelt kérdés
Szeretném szőkíteni az arcomat, mivel sajnos szőrösödik. Körülbelül már másfél éve járok kozmetikushoz, havonta. Szőkíteni szokta, de mostanában gyantázni. Nem szeretem a gyantát, fáj és nagyon hamar vissza nő a szőr. A szőkítőporral semmi bajom, és sokáig nem kell szőkítenem az arcom. Hallottam róla, hogy itthon is lehet szőkíteni arcot és bajuszt. Szeretném itthon csinálni, már sokszor láttam a kozmetikust hogyan csinálja. Ha jól tudom akkor 6-os oxid és szőkítőpor kell hozzá. Nem szeretnék kiadni több pénzt a kozmetikusra. Havonta 2000 forint. Inkább megveszem és megcsinálom magamnak. De szeretném a tanácsotokat kikérni. A kérdésem a következő: Mennyi oxid és mennyi szőkítő por kell hozzá?

2012. nov. 30. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
A szőkítőporra rá van írva hogy milyen arányban kell keverni. Azt vedd figyelembe, van többféle szőkítőpor is.
2012. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!