Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke hajúak! Mennyire...

Festett szőke hajúak! Mennyire roncsolódott a hajatok a festést követően?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sötétszőke/világosbarna hajam van. Szeretném szőkére festeni( méz-vagy aranyszőke ). Szerintetek mennyire roncsolódna a hajam szerkezete? Milyen festéket ajánlotok? Köszönöm :)
2012. nov. 30. 20:58
 1/9 anonim válasza:
Természetesen roncsolódik, de nem annyira vészes, hogy ez miatt aggódj. Én évek óta festem, vagy festetem, rendszeresen vágatom, az eggyébként hosszú hajamat.
2012. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

E a hajadtól függ, na és a fodrásztól, vegyszerektől.

Nekem - barna haj - egyszer volt (sok) szőke melír benne, három évig nem heverte ki a hajam. Ez persze nem normális!

Tanácsolnám, hogy elsőnek melírt tetess bele, és észre fogod venni, árt-e, és mennyire.

2012. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is ettől félek igazából, hogy a majd' fenékig érő hajam "tönkremegy" és le kell vágatnom :/

2012. nov. 30. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem hátközépig érő hajam volt és három év alatt (egyszer sem vágattam belőle) letöredezett alig vállig érőre. Szóval nagyon roncsolta, de mellette vasaltam is (és alapból nem túl erős a hajam). Jobban is vigyázhattaM volna rá (pl. vágathattam volna a végéből, bár akkor ugyanott vagyok). Akkor nagyon tetszett a szőke haj, így utólag semmi pénzért nem festem megint szőkére. (Világosbarna hajam volt előtte.)
2012. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 10 évig volt szőke a hajam, sötét szőkéről festettem világos hamvas szőkére, de mindig kellett vágni a végéből a végén pedig váll alatt ért kicsit és jobban nem tudtam megnöveszteni, mostmár barna vagyok, az nem roncsolja annyira.. de amúgy szerintem a szőkét is lehet óvni, a gliss kur balzsam nagyon jó, meg revalidot is szedek és most nagyon szép a hajam :) (lehet szőkén is jobb lenne ezek hatására)
2012. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Festék kevésbé roncsolja, mint a szőkítőpor :D Nekem szőkítővel volt mindig leszívva kb 4-5 évig... Meg is látszik a hajamon, most sötétbarna de katasztrófális az állaga, törik, száraz és hullik :(
2012. dec. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem 8 év után most ment tönkre,de erről se szőke tehet hanem mert nyáron túlhamvasult aztán lila lett,és nem akart kikopni,tehát le kellett szivatni.

Teljesen elhalt a hajam,ma megyek levágatni és barnára befestetni,de ettől még nem mondok le a szőkéről majd.

Ha jó festéket veszel,megfelelő oxival,és később betartod a tőfestést,akkor nem fog károsodni a hajad.

2012. dec. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!! Kicsit elbizonytalanítottatok ám! :)

Ha ammóniamentes festéket vagy színezőt vennék, akkor is károsodna?

2012. dec. 1. 12:49
 9/9 anonim ***** válasza:
ha előtte és utána megfelelően ápolod a hajad jó termékekkel, akkor semmi baja nem lesz. nekem nyáron volt leszőkítve sötétbarnáról, azóta már kétszer is be lett festve barnával és a hajamnak azóta sem változott az állapota:)
2012. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!