Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet kezdeni az ilyen...

Mit lehet kezdeni az ilyen hajjal?

Figyelt kérdés
Ha nincs megszárítva a hajam iszonyat göndör, egészen az első fésülésig. Ha megvan szárítva akkor még rosszabb, de nem göndör, se nem egyenes. De nem is ez a probléma (csak a ráadás^^) A hajam alja teljesen szétáll! Le se lehet írni, még más embernél nem láttam ilyesmit. Ha hosszú, ha rövid, mindig ilyen. A töve teljesen lelapul, semmi tartása, és a vége pedig szét áll (vagy vissza göndörödik, vagy nem tudom). De szó szerint... alul olyan 15cm szélesre is szétáll, felül ugyanakkor lelapul és embertelenül bűnronda... 2évig vasaltam, aminek következtében egészen tönkrement, 2éve pedig összefogva hordom, most már rendbe jött. Viszont nem akarom örökké összefogva hordani. Próbáltam a lépcsőzetese vágást, valahogy sikerült neki még úgy is ugyanakkorára szét állni, de persze csak alul, de a felsőbb rétegek meg saját életet éltek, és mindenhogyan álltak, csak úgy nem, ahogy akartam ><Úgy is hülyén nézett ki. Sok hajam van, viszont vékony szálú, prbóbáltam a ritkítást is, de még az eredetinél is rosszabb volt, ha azt lehet fokozni. Olyan volt mint a kutya szőre :D Nyilván közre játszott, hogy közbe vasalva is volt, de akkor se igazán áll jól a tépett/ritkított. Bár igazán nekem már mindegy. Ha valahogy el lehetne érni, hogy ne álljon szét a vége, én már boldog lennék :D Egyébként pár hónapja áttértem ezekre az alverdés natúrkozmetikumokra, a szétálláson nem segített, viszont eddig még fénytelen és sprőd is volt, az már kezd elmúlni :D
2012. nov. 30. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
részvétem.Szerintem neked az afro-rasszhoz hasonló jellemzőkkel bír a hajad.Nézegessél nekik szánt frizurákat.Bár nem sok van,mert ők is az eredetit inkább csak egyfajta alapnak használják összefonva,erre varratják fel az európai stílusú-kinézetű hajakat.Egy olyan fodrásszal kellene beszélned,akinek van tapasztalata az ilyesmihez.Különben az ilyesmi hajból véleményem szerint a legjobb a raszta,de nem az az undorító vastag csimbókos,hanem az olyan,amelyik nem dörzsölve,hanem csavargatva van és kicsi tincsenként van loknikba rendezve.
2012. nov. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hajad totálisan el van töredezve. Vágasd le a töredezett részt, hagyd hogy szépen megnőjön, egészséges legyen újra (használj gyógybalzsamot!) és akkor utána gondolkozhatsz egyedi frizurákon! :)
2012. nov. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna annyit vasalnod!!!A hajvasaló tönkretette a hajad és így elvan töredezve...vágasd le a tört részeket.Használj gyógykozmetikumokat sampont balzsamot!A ricinus olaj is nagyon szépen táplál ésmég növeszti is a hajad!Ajánlom a ricinus olajat!Próbáld ki nekem nagyon bevált (bár nekem semmi probléma nincs a hajammal)! a patikában 3 dl csak 700 ft körül van.Ajánlom!Kérlek írj!
2012. dec. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy törik, még nem teljesen heverte ki a vasalást, ami ugyan tényleg hiba volt, de akkor legalább normálisabban nézett ki. De sajnos a vasalás előtt is ilyen volt a hajam... Nézegettem régebbi képeket, és egyedül óvodás koromban nem így állt. Akkor még szőke volt, és azóta annyi változott, hogy bebarnult. Ezért nem értem mi történt. Mert a vasalás előtt is már ilyen volt (bár ennyire azért nem). Nem is akarom többet vasalni, viszont úgy meg nem lehet nyilvánosan vállalni :D Ricinus olajat már használom, nem olyan rég óta, de ezekkel az alverdés hajápolókkal együtt már látszik rajta hogy javul (de csak a szerkezete, a szétállás nem). Afrósnak nem mondanám a hajam, világosbarna, és vékony szálú (az a típus asszem pont az ellentéte). Meg nem is úgy göndörödik, nagyobb hullámokban, és amint átmegyek rajta a fésűvel kijön belőle, és hullámos marad. Valami hajviseletet tudnátok ajánlani, ami mellett nem kéne vasalni, de mégsem állna úgy szét a vége? Egyébként nem rég volt vágatva a végéből kb. 20centi, most vállam alá ér egy kicsivel, még kell belőle 5cm-t vágati, hogy teljesen eltűnjön az a rész amit vasaltam. Tegnap este megmostam, és nem szárítottam meg, hogy megnézzem most milyen nélküle, és jelentem jobb mint volt :D Föláll a vége, de most nem mind egyirányba, és így jobban néz ki :) Ha jól megnövesztem, akkor előfordulhat, hogy göndören hagyva nem lesz olyan vészes? Ha igen mit tehetnék, hogy ne jöjjön ki belőle az első fésülésnél a göndörség?
2012. dec. 1. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!