Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tincsekbe összeálló haj ellen...

Tincsekbe összeálló haj ellen valami megoldás?

Figyelt kérdés

Már hajmosás után is összetincsesedik a hajam, hiába fésülöm ki, azonnal összeáll. A vége nem töredezik, egyenesre van vágva (az utóbbi időben 10 centit vágattam belőle hogy ne törjön).

Ricinus, kókusz, akármilyen olaj nem segít. Többféle hajpakolást próbáltam, mindig használok hajbalzsamot is de semmi.



2012. dec. 1. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha összeáll, akkor nem pont az a baja, hogy túl zsíros?-akkor nem kellenének rá ezek az olajak.
2012. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
olyan száraz a vége hogy szinte porzik :)) az összeállás olaj nélkül is van :\
2012. dec. 1. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is összeáll a hajam, de van nálam mindig egy aprócska fésű, és ha kell lopva előkapom és sutty.
2012. dec. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen én is ezzel szoktam próbálkozni, de eléggé furán néznek rám hogy kétpercenként fesülgetem az alját :D
2012. dec. 3. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha régebben nem volt ilyen, akkor lehet hogy egyszer csak elmúlik, addig meg hord összefogva.

előző

2012. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
BALZSAM!!Szerintem túl sokat kensz fel !! meg a tövire ne kend ert attól zsírosodik a hajad..részben.!
2012. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!