Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hidratálókrémet ajánlan...

Milyen hidratálókrémet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Alapozó alá szeretnék hidratálókrémet venni, de nem tudom pontosan milyet.A bőrtípusom normál, kicsit pattanásos ,de nem vészes (nem tudom ez számít e). Mindennapi használatra kellene. olyan 2000 ft ig

#bőr #ajánlás #normál #hidratálókrémet
2012. dec. 2. 12:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok, a bb krém tökéletes erre. :)
2012. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a kérdező 2000Ft-ig keres arckrémet, akkor a bbkrém nem az ő árkategóriája. :)

Nekem van nivea make-up starter krémem, nagyon jó sminkalap és ha jól emlékszem nem is volt túl drága. Még fiatalabb koromban a nivea visage young arckrémet használtam, de nem emlékszem már melyiket, az is jó volt nagyon, ráadásul ha jól emlékszem mattit is.

2012. dec. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!