Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elég, ha csak kétnaponta...

Elég, ha csak kétnaponta zuhanyzom (télen)? Az arcomat megmosom mindennap, kétszer is.

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Ehhh...



Ezzel összefoglaltam a véleményem.

2012. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Max. akkor elég, ha nem voltál két napig sehol csak otthon, de azért mosakodni akkor is érdemes (hónalj).
2012. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Vannak olyan országok, ahol csak többnaponta fürdenek.

Egyik ismerôsöm volt kint külföldön és furcsálták, hogy milyen gyakran fürdik, meg is kérdezték, hogy talán valami baja van?

2012. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
3as: Igen, de amíg egy olyan kultúrában élünk, ahol a napi fürdés az elfogatott addig ajánlatos aszerint a norma szerint élni. Vagy megteheted, hogy nem fürdesz, de pár hét után valószínű már nem engednek fel a tömegközlekedési járművekre...
2012. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tényleg vannak országok, ahol háromnaponta fürdenek az emberek. Ott náluk ez a normális, úgy állt be a szervezetük, hogy egy nap után nem lesznek koszosak.
2012. dec. 2. 21:55
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te tudod mennyi fürdésre van szükséged, nem divat szerint kell... én nem sportolok, nem végzek semmilyen fizikai munkát, nem izzadok, így 2 naponta elég fürdenem, nem vagyok koszos, sem büdös. Az orvost is kérdeztem erről régebben, azt mondta a legtöbben így csinálják, nincs ezzel semmi baj. De ha izzadós vagy akkor fürödj minden nap, különben szagos leszel.
2012. dec. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ha egész nap itthon vagyok télen, akkor velem is előfordul, hogy elmarad egy este a fürdés. De ha elmegyek, akkor akár kétszer is naponta, főleg, ha használom a tömegközlekedést. Az emberre annyi kosz, baci ragad :/
2012. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

A 60-as években havi egy alkalommal töltöttük tele a fürdőkádat meleg vízzel. Először én fürödtem, aztán nővérem, utána apu, és anyu.

A 70-es években ugyanezt hetente tettük.

Ma már néha megmosom a hónom alját reggel, és este is!

...Mindenki maga érzi a tisztálkodás szükségességét, ahogyan azt környezete megkívánja. Aki erre szabályokat állít fel, az a büdös dög!

2012. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam mindegy egyes nap zuhanyozni, mivel jórészt ki sem mozdulok itthonról.
2012. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell tudnod.

Nálam nagyon ritka, hogy úgy fekszem le este aludni, hogy előtte nem zuhanyoztam. Jó, kivételek akadnak, ha pl. nem voltam egész nap sehol belefér, vagy ha buliba voltam és hajnalban, amikor hazaérek nincs erőm zuhanyozni.


Minden más esetben zuhanyzom naponta 1x. Egyrészt, ha az ember elmegy mondjuk vásárolni vagy valami, egy kicsit biztos, hogy beizzad, hiszen a hidegről bemész kabátba egy boltba, ahol fűtenek.. Másrészt szoktam tornázni, ma délután is a kb. 20 perces intervallumos edzéstől úgy leizzadtam, hogy hajjaj. :D

Ráadásul a nap folyamán valamennyi por, piszok rakódik ránk, nekem viszont muszáj minden nap hidratáló krémet használni, mert nagyon könnyen kiszárad a bőröm. Képtelen lennék nem tiszta bőrre kenni a krémet.

17/L

2012. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!