Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet így is szép fullkar...

Lehet így is szép fullkar tetoválásom? Kíméljen aki csak kötekedni tud.

Figyelt kérdés

Mikor elkezdtem tetováltatni a bal karomat nem készültem arra, hogy teljes karos tetoválást szeretnék....


szóval lassan tele van a karom mintákkal, de nem összefüggőek csak színvilágban, esetleg "témában" .


A kérdés : Ha kitöltetem az üres részeket lesz ebből szép fullkar vagy ez csak akkor működik, ha valaki eleve erre készül bazi nagy felkar és alkar tetoválással?



2012. dec. 3. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy ügyes tetoválóművésszel még lehet. Egy egytémájú kitöltőminta kéne, ami behálózza az összes üres részt. Lehet, hogy egy-két meglévő tetkót majd át kell szabni egy kicsit, de még jó lehet.
2012. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem lesz olcsó és utána kell járnod, mert sokan vissza fognak utasítani, de meg lehet csinálni. Olyanhoz menj, aki eleve egyedi terveket készít, nem pedig hozott anyagból dolgozik, mert az ilyen tetováló már hozzászokott ahhoz, hogy kreatívnak kell lennie! Sok sikert!
2012. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon elütnek a minták akkor az már ciki, hiába számodra kedves az a valami, de egy Maci mézesbödönnel, nem fog passzolni a hírtelen mellette lévő fekete témájú mintához

Dönthetsz arról is hogy lefedetsz egy részt, az új mintával, tehát eleve úgy rajzolják meg hogy majd fedje a régi bőrterületet, és így még lehet normális összhangban teljes terjedelmű tetkó


Nem kell erre készülni csak utána nehezebb összedolgozni egy meglévőt az újjal

Ha én csináltatnék az egy téma lenne, és egy teljes kart foglalna magában

2012. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Külföldön élek, ez itt nem ritka dolog. Egy ügyes, jó tetováló meg fogja csinálni neked igényesen, hidd el.
2012. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csatlakozom az előzőkhöz.
2012. dec. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Akkor nem aggódom. Van egy jól bevált tetoválóm, majd biztos megoldja.
2012. dec. 4. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!