Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olaj késlelteti...

A ricinus olaj késlelteti vagy serkenti a növekedést?

Figyelt kérdés
Rosszul kiszedett szemöldökre használom, mert mindenhol azt olvastam, hogy ettől hamarabb visszanő, de a múltkor valaki azt mondta nekem, hogy ne kenjem, mert inkább csak késlelteti. Most akkor mi van?:D

#ricinus #olaj #szemöldök #késlelteti #serkenti #növekedést
2012. dec. 4. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Serkenti.
2012. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én írtam valamelyik nap, hogy késlelteti, mivel az olaj eltömíti a pórusokat, ezáltal a szőrtüszők nem tudnak normálisan működni. Serkenteni egy olaj nem tudja a növekedést semmiképp és nem is jó a fejbőrnek.

De nem kell itt tök idegeneknek hinned, egy hozzáértő orvost kérdezz meg, szerintem részletesebben is elmondja.

2012. dec. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úristen.. ez mekkora egy hülyeség utolsó! -.- A fejbőr oxigént a vérből is kap és semmi baj nem lesz abból, ha pár órára ricinusolajat teszel rá és bedunsztolod. Attól még, hogy neked nem vált be, nem kell minden embert lebeszélni erről! A fodrászok és gyógyszerészek is tudják, hogy jó a ricinusolaj hajpakolásként és bátran ajánlják. Nem vagyunk egyformák, rengeteg embernek használt, beleértve engem is. 2,5 éve használom kúraszerűen és teljesen rendbe hozta a hajam. Havi 0,5-1 centi helyett helyett 2-2,5 cm-t növekszik a ricinustól. Nem hullik tőle a hajam, sőt... amióta használom, rengeteget dúsult a hajam.
2012. dec. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt hiszem decemberbe még használom és ha nem javul, akkor leállok vele :)
2012. dec. 5. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!