Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolizástól miért foltos a...

Szolizástól miért foltos a lábam? Lassan fél éve járok szoliba, de a lábam nagyon csúnya foltos lett! Máshol nagyon szépen lebarnultam.

Figyelt kérdés

Mitől lehet ez? Esetleg valaki krémet tud ajánlani valaki? Ne olyan válaszokat küldjetek kérlek, hogy ne szolizzak-árt a bőrnek, hiszen most már változtatni nem tudok, foltos.


A válaszokat előre is köszönöm!


2012. dec. 4. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ezek amolyan nap foltok ott kis pigmenthiány alakul ki a bőrben.de ah jól tudom az születésünktől fogva ott van a kis pigmenthiány. Ez mindig foltos nekem is van pár helyen és furcsa foltokban.
2012. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg testradírral radírozni a lábad.
2012. dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem is foltos szokott lenni a lábszáram ...

szerintem azrt is mert azt a rész szőrtelenitjük ,bár lehet hülyeség.

amugy pigmenthiány mmiatt van

2012. dec. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Radírozd gyakran... és ne szolizz.:P

De tényleg... te nem szoktad látni a szolis csajokat? Hogy milyen ocsmány ronda bőrük lesz tőle? Ráncosak, pöttyösek... ez valami undorító.

2012. dec. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!!! :)
2012. dec. 5. 18:38
 6/7 anonim válasza:
Szia, szerintem nem csak ez lehet a baj.Én régóta szolizok (persze csak mértékkel) és volt egy idő amikor elköltöztem és az új városban kezdem el szoliba a járni.Nem szeretném nevén nevezni.Nem tudom milyen csövek voltak ott de nekem a hasam volt tiszta folt.Amióta visszaköltöztem Pestre azóta megint oda járok ahova régen.Csokicsövesbe.Ha ilyen szolinál is foltos leszel akkor az tényleg pigmenthiány.
2012. dec. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Ebben a szoliban már csak 9 perc van a bérletemen, aztán váltok hátha jobb lesz. Ha foltos marad befejezem a szolit... :) Esetleg olyan testradírt tudna mondani valaki ami bevált ilyen gondokra??
2012. dec. 7. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!