Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lanyok, szerintetek szamit...

Lanyok, szerintetek szamit hogy milyen borotvat hasznalunk? Gondolok itt hogy a boros milyen utana vagy a szorbenovesek tekinteteben?

Figyelt kérdés

Most vettem egy eleg dragat es nem tudom hogy azert szebb a borom mert soszappanazom vagy azert mert uj a borotva vagy mindketto?


Mennyire szamit a borotva szerintetek?


Most vettem szorbenoves elleni kremet is, az nagyon jo, de megint nem tudom hogy mennyire szamit az hogy 3500-at adtam ki kettoert mintsem 900-at 5-ert...


2012. dec. 6. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

a borotva azért számít, mert kevésbé sérti fel a bőrt, ha jobb.

Szőrbenövés ellen a radírozás ajánlott.

2012. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én használtam olcsó borotvát,pöttyökben véreztem,sőt egyik úgy megvágott hogy mai napig ott a heg a lábamon pedig már 2 éve.

De volt olyan is olcsó borotvától hogy akkora vágás lett a combomon,hogy több óráig cseréltem a kötést rajta,mindig átázott,soha nem véreztem még annyira sebből.

Ezek ilyen tinikori baklövések voltak lehet bénázás lehet a borotva szar ami olcsó én nem tudom,de nagyon figyelek hogy csak minőségi borotvát vegyek,azokkal nincs ilyen.

És nem tudom megmagyarázni miért nincs?:)

2012. dec. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szőrbenövés ellen radírozhattam bármennyit szinte ugyanolyan vacak volt a lábam... annyit nem tudok leradírozni mint amennyit kellett volna nekem anno...


amúgy azon filóztam lehet más szögben állnak a pengék és másképp érinti a bőrt és ezért tud rendesen utólag kibújni újra a szőrszál

2012. dec. 6. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!