Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Brazil keratinos hajegyenesíté...

Brazil keratinos hajegyenesítés?! GÖDÖLLŐ-n vagy környékén akik tud vmit irjon!

Figyelt kérdés
ha tapasztalatotok is van irjátok meg aztis légyszi. a hajam inkább szöszös,kócos hatású,nem afrogöndör,de mégis szeretném megcsináltatni..csak sehol nemtalálok a környéken..:/

2012. dec. 6. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak tapasztalatom van, két-három havonta megcsináltatom, a hajam kb. vállig érő, vagy egy kicsit hosszabb és göndör, de nem annyira, mint én szeretném, viszont rendesen kiszárítani meg kivasalni nem tudom egyedül, mert rengeteg. Szerintem nagyon jó, könnyen kezelhető lesz a haj utána. Sajnos én az ország másik felén lakom, így fodrászt nem tudok ajánlani.
2012. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Neked,aki már csináltattál,nem nőt jobban tőle a hajad?Mert nekem azt mondták,hogy megindul tőle nagyon a haj növekedése?!
2014. jún. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon vettem észre, hogy gyorsabban nőtt volna. Mondjuk az én hajam nagyon lassan nő.
2014. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!