Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok striám van, ezüstös...

Sok striám van, ezüstös színűek. Szeretnék életmódot váltani, fogyni még több striám lesz? Meg lehet előzni valahogyan a kialakulásukat? Szaunázással pl?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 évben 13 Kg-ot híztam (fog. Gátló, L-thyroxin, kevés mozgás, stressz miatt, szerintem )
2009. aug. 19. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, Eltűntetni nem lehet őket csak halványítani. Narancsbőr ellenes krémek is segítenek rajta, de eltűnni sosem fog. Sztem ha szép lassan lefogysz akkor nem lesz több. Nekem 16 évesen van 4-5 csíkom a combomon :S
2009. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem az egsz testem tiszta stria...így jár az akinek jojózik a súlya...hol 46 hol 65...elég durván hangzik ugye?

Hát mi jön be?Barnítókrém(a szoli káros) és fezsesítő krémek...ha fogysz,illetve akarsz,óvatosan és lassan,havi 2kg,mert akkor a bőröd úgy jr mint az enyém és egyre több striád lesz:)

2009. aug. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!