Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek melyik hajvégápoló...

Nektek melyik hajvégápoló vált be a legjobban? Én eddig avonosat használtam. De nem a legjobb.

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez vált be legjobban: [link]


Sokáig elég, akciósan 1000 Ft körül van az ára, amúgy 1500 Ft.

2012. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én most baleásat használok, sárga-szürke a doboza. Azt hiszem antisplips szérum a neve. Nagyon jó ár-érték arányban, sokkal puhább, rendezettebb tőle a hajam vége és nem zsírosít. Egyébként elég sokáig elég, rendszeres használat mellett, 3 hónap használat után még mindig meg van kb. a fele. :)

17/L

2012. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem borzasztóan jól használt a hajvégeimre ez:

Schwarzkopf Schauma Krém & Olaj intenzív krémsampon Hajtöredezés ellen, a hajszálak lezárására


[link]

2012. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alverde. Nagyon jó. Szuper!:)
2012. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez jó mindenki mást írt:) amúgy alverdét használok arctisztítóba...de azért köszi
2012. dec. 10. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát olvasgass utána a krémmánián!:)

Én is próbáltam már a baleásat(nekem az szárította a hajvégeim), a kallosét(nem azt amit linkeltek, hanem a kjmn-t -egy borzalom), az avonosat, az csak sima szilikon, (hullámos a hajam és nekem kiegyenesítette a hajvégeket)+ egy idő után nem hat. A gliss kurt nem használtam, a tab-ot igen(az is egy borzalom), de az alverde az nagyon bevált. Fodrász után kezdtem használni, és 3 hónap után is szép egészséges hajvégeim vannak. Hogy is mondjam, "finomak a hajvégek" :) pedig szoktam hajsütőt is használni(nem bevonatosat) szóval ki van téve káros hatásoknak is a hajam..

2012. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi...az alverde eddig a nyerő:)
2012. dec. 14. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!