Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pasik milyennek találjátok az...

Pasik milyennek találjátok az egészen fehérbőrű lányokat?

Figyelt kérdés
én az vagyok,se a napon,se a szoliban nem tudok szépen lebarnulni
2009. aug. 20. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Én csak elfogult válasz tudok adni, mert egy nagyon kedves és nagyon szép barátnőm volt ilyen fehérbőrű. Ráadásul gyönyörű hosszú vörös haja volt. Nagyon tetszett.
2009. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Az én szememmel nézve a fehérbőrű lányok a legszebbek!
2009. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek az előttem szólókkal! Nincs szebb mint egy hófehér bőrű lány! Csak manapság lett divat ez a négerbarna bőr
2009. aug. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

én spec nagyon fehér bőrű vaok^^ nem is szeretnék lebarnulni >.< szerintem egyáltalán nem szép >.<

15L

2009. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Én is nagyon durván fehérbőrű vagyok, amire rásegit még a sötétbarna (szinte fekete ) haj és fekete szemek.Szerencsére nagy nehezen letudok barnulni, és járok is szoliba, mert mindenki azal cikizett, hogy : uhhh..jól vagy???olyan vagy mint egy bábu..operaház fantomja stb...
2009. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Szép nekem tetszenek 16/f
2009. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is bejön a fehér bőr csajoknál, de azért ha tehetik és te is ha van rá mód hagyd h fogjon le kicsit a nap mert kell a vitamin a bőrnek is :)

17/F

2009. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) hagynám én,hogy lebarnuljak,napozok is,de egyszerűen nem fog a nap,csak pirosodok.Persze csak 9-től 11-ig vagy délután 3 után szoktam napozni.Próbálkoztam szolival is,az csak pénzkidobás volt,talán a hatodik alkalom után,látszott halvány barnaság.
2009. aug. 20. 22:26
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
fhú, neeeem, bocsi, most biztos mindenki utálni fog, meg lepontozni, de én nagyon nem bírom az egészen fehér bőrű lányokat, vhogy egyszerűen neeeeeeem.....akármennyire szép az arca és a teste, ha hófehér a bőre az nálam mindent ront.
2009. aug. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én meg kreol bőrű vagyok(nem cigány......). mindent megadnék a fehér bőrért... de nekem sosem lesz. :'(

16/L

2009. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!