Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyennek találjátok ezt a...

Milyennek találjátok ezt a ruhát? Nagyon megnéznétek azt, aki egy kisebb városban ebben mászkálna a sok "szürke" ruhás között?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, azért ezt lehet érdemes megjegyeznem.


[link]


2011. szept. 21. 16:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
közönséges ruha,sok ember hord ilyen virágmintás izét
2011. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó ez a ruha, nem nézném meg (a rossz értelemben).
2011. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Helyeske
2011. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Elsőre egy nagymamán tudtam elképzelni (felsőrésznek, mert annyira merész nem vagyok, hogy egy 60 éves nénit elképzeljek térd fölé érő ruhában). :D De nem ez volt a kérdés, így megpróbáltam elképzelni egy olyan fiatal nőn, akin nem állna nagymamásan, és úgy nagyon tetszett. Nem bámulnék meg senkit, aki ilyenben járkál, egyrészt, mert a sulimban több lánynak is ilyen stílusa van, másrészt mert át szoktam alakítani a ruháimat egyedibbre, így nekem se lenne több okom megbámulni téged, ha találkoznánk, mint neked engem. :D
2011. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd fel. De ne legyenek illúzióid, ez is eléggé "szürke" ruha. Kicsit divatjamúlt is.
2011. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Errefelé mindenki szürkébe és barnába bújik ősszel, a divatot meg magasról, hisz nem vagyok már tini, talán már az egyéniségem is itt van a zsebemben. :)
2011. szept. 21. 16:37
 7/21 anonim ***** válasza:
nekem eléggé ódivatúnak tűnik a szabása, a mintája nem rossz, de egyáltalán nem kirívó (legalábbis itt, ahol én lakok), abszolút nem tűnik ki a tömegből, így első látásra, de ez persze a viselőjétől is függ. Ha tetszik nyugodtan vedd fel, de nem kell félned, hogy megbámulnak benne.
2011. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Na ez jó.. nálam ez a szabás a number one! Imádom, mert nagyon jó alakot ad és a kosztümös filmekre is emlékeztet, amikért rajongok. Szinte minden ruhám, jumper-em ilyen! A minta miatt tettem fel a kérdés, mert olyan nagy, meg színes, de ezek szerint nem nagy szám. :)


Köszönöm a válaszokat!

2011. szept. 21. 17:23
 9/21 anonim ***** válasza:

teljesen jó, el tudom képzelni egy barna övvel,csizmával..esetleg valami kis kabátkával :)


18/L

2011. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak nagyon jó tippje van. Elképzeltem és beleszerettem :D Én tuti úgy hordanám ezt a ruhát. Barnás csizma, derekán öv meg egy kicsit rövidebb derekú kabátka.


Kérdező: Nekem alapból tetszik ez a ruha, nem egy nagy szám, de sok múlik a kiegészítőkön, meg persze, hogy mivel veszed fel

21/L

2011. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!