Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a neve annak az olaj vagy...

Mi a neve annak az olaj vagy waxfélének, amit a fodrászok használnak mikor végeztek? És hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amit utolsónak tesznek a hajra, kihúzzák vele a hajvégeket, hogy ne szálljon.

Külföldön élek és nem igazán beszélem a nyelvet, szóval megkérdezni nem tudom a fodrászomtól...vagy ha igen, a választ nem érteném :D


Ha valaki tudja mi az, és tud belőle valami jó márkát, írhatna :) (a gliss kur termékeket szeretem általában, nekik van?)



2012. dec. 10. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima hajwax. Dm, Rossmann, fodrászkellékes ilyen helyeken megkapod.
2012. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Igen ilyenre gondoltam, mint ami az első linken van, erre a kis fújósra :)

A kallos termékeket is szeretem amúgy, hajpakolásból kallost használok...lehet, hogy akkor kipróbálom, most úgyis megyek haza karácsonykor Magyarországra, ha jó, betárazok belőle :)

2012. dec. 10. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:

ó pompás,jól teszed:)

Erről beszéltem amit használok én,napi szinten:


[link]


1100 ft elég fél évig,úgy számolj:)

2012. dec. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)) már le is adtam a rendelést a családnak, nehogy az legyen, hogy 22-én már zárva az üzlet, mikor hazaérek ;)
2012. dec. 11. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!