Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás ellen melyik termék...

Hajhullás ellen melyik termék a jobb? (lista lent)

Figyelt kérdés

Kicsit hullik a hajam + nagyon vékonyszálú és hamar lelapul sajnos.

Utánaolvasgattam a témának és találtam pár szert viszont nem tudom eldönteni hogy melyikkel érné meg elkezdeni egy kúrát.

Légyszi ha bárkinek bármelyikkel van tapasztalata (pozitív/negatív) írja meg! Köszi! :)


- Bánfi hajszesz

- Dr. Immun hajszesz

- Varga cseppek

- Hair Man hajápoló szer

- Hair Nice hajkence hajhullás ellen

- Herba Vita hajszesz

- Herzéria Ampulla

- Himalaya sampon

- MediFleur gyógynövényes hajszesz

- Seborin hajszesz


Illetve érdekelne még az is, hogy ezek a kapszulák (mint pl Biovanne, Revalid) érnek-e valamit?



2012. dec. 12. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A varga csepp állítólag nagyon jó, barátnőm is használ ilyet.
2012. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy időben én is sokat foglalkoztam a témával. Bánfit és Herba Vitát használtam ezek közül, és amit nem írtál, Helia-D-t [link]

(én ezt ajánlom a legjobban, összetevői miatt és mert tényleg serkenti a vérkeringést). Igazából nem tudom, hogy melyiktől múlt el nálam a hajhullás, de amíg ezeket használtam, szépen lassan abbamaradt.

Vitamint pedig szerintem mindenképp szedj, én a DM B-vitamin komplexét ajánlom: [link]

Nagyjából ugyan azt tartalmazza, mint a Revalid, Biovanne, stb, viszont 3x nagyobb mennyiségben, és az ára is sokkal kedvezőbb.

Egyébként sok-sok-sok folyadék és változatos táplálkozás, néha ennyi is elég, sokan nem is gondolnák, hogy ez mennyit számít. :)

2012. dec. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgyis mindenki mást mondd, nem mindenkinek ugyanaz válik be. Nekem a Herba Vita segített, már 2 hét után látható volt a javulás. Nagyon hullott a hajam előtte, szóval örülök hogy így gyorsan hatott. A kapszulák drágák és kell 3 hónap mire hatásukat láthatod is... ez nem annyira jó.
2012. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Herba Vita hajszesz és (érdekes módon) a Béres Csepp segített.
2012. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!