Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Remington...

Mi a véleményetek a Remington hajvasalóról?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet venni, de nem tudom, hogy milyen a minősége. Tapasztalatokat szeretnék, hogy az illetőnek bevált e vagy sem. Előre is köszönöm :))
2012. dec. 12. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
nkm bevált:)
2012. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem szintén, 10ből 10 pontot kapna tőlem (: Nagyon szeretem és megérte az árát. Már több, mint 4 éves!
2012. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem szintén, 10ből 10 pontot kapna tőlem (: Nagyon szeretem és megérte az árát. Már több, mint 4 éves és semmi probléma vele! (Pedig aztán, Isten bocsássa meg, de volt, hogy jó párszor ledobtam, egyszer egy lavór vízbe ^^" Na mondom, eddig tartott, de nem, semmi kárt nem szenvedett (:
2012. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
(Hú bocsika, 2x küldte el... :s)
2012. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nkm is v 3éves és igen csak elejtettem párszor meg ilyenek 2es :D xd

első vtam

2012. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt 4 évig (most is az van csak mini), imádtam. 4 év után megtört a zsinórja de az én hibám mert mindig összetekertem -.- amúgy eléggé ütés és vízálló a kicsike :D
2012. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem bevált. Már 3 éve megvan, de nagyon jól bírja a strapát. Szépen kivasalja a hajam, egyedül a remington felirat kezdett róla lekopni, de annyi baj legyen. Hamar felmelegszik, jó vele dolgozni. Egy bajom van az enyémmel, nem állítható a hőmérséklet.

Én nagyon elégedett vagyok a remington vasalóval, ha veszek még hajvasalót, szerintem maradok ennél a márkának, de akkor már állítható hőszabályzósat vennék. :)

17/L

2012. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén azt mondom mint az előzőek. Nekem nagyon göndör hajam van, és azt is szépen kivasalja, több napig megmarad egyenssége, igaz nekem még csak féléve van meg, de azt olvastam sokáig birják a Remington hajvasalók. :)
2012. dec. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!