Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőrcsiszolás, azaz mikroderm...

A bőrcsiszolás, azaz mikrodermabrázió mi mindenre jó?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, és az arcom állapota borzasztó.

Folyamatosan jönnek ki pattanások, amiket ki sem lehet normálisan nyomni, csak gyulladt állapotban vannak.

NEM szeretem az alapozókat, púdereket. De sajnos azok nélkül nem is mernék kimenni az utcára. Nem tudom mit csináljak, tiszta depis vagyok már ez miatt.

Hol zsíros a bőröm, hol hámlik.. Az orrom tele apró mitesszerekkel.


Ha elmegyek a kezelésre akkor a pattanások is megszűnnek??

Drága dolog végig csinálni a kúrát?


Kérem, aki már volt ilyen kezelésen, írjon nekem.

Köszönöm előre is!


2012. dec. 14. 22:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nem voltam semmi ilyesmin.
2013. jan. 7. 12:36
 12/20 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, 12 féle fogamzásgátlót próbáltam ki (bezony rá is szántam jópár évet), a bőrömre a diane hatott egyedül, a cypromixtól speciel fájt a fejem és gyulladtabb volt az arcom, mint valaha.
2013. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ismét 6-os, megvolt az első bőrcsiszolásom, teljesen kellemetlen szinte nem is érzel semmi csak hogy húzgálnak valamit az arcodon.

1 alkalom után abszolúte semmi javulást nem tapasztaltam, de természetesen nem is vártam. Heti 1 alkalom lesz innentől, 4 után már illene tapasztalnom valamit, ha nem akkor feladom.

2013. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Bocsi rosszul fogalmaztam :) szóval abszolút nem kellemetlen.
2013. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy megírtad!

Jajj remélem lesz javulás!!!

Egy csiszolás ára mennyibe kerül? Na és mit mondtak az arcodra? Tanácsokat nem adnak?

2013. jan. 13. 17:36
 16/20 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem is kértem már tanácsot, eddig semmi kence vagy módszer nem vált be amit javasolt bőrgyógyász/kozmetikus.

Szimplán a csiszolás elő és utó fertőtlenítéssel 2000 ft, így hogy rögtön kúrára jelentkeztem be meg valamennyire ismerős is a nő, így 1000ret kér alkalmanként azt beszéltük.

2013. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Akkor úgy kérdezem, hogy véleménye szerint lesz javulás?


Én sokkal drágábbra gondoltam. Azaz olvastam

2013. jan. 13. 18:00
 18/20 anonim ***** válasza:
Lehet máshol drágább, itt ennyi. Ő meg nyilván azt fogja mondani, hogy lesz javulás... :)
2013. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Szia! Na tapasztaltál valami javulást?
2013. febr. 7. 08:05
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem voltam azóta...akkora kelések jönnek ki most nap mint nap az arcomra, főként a homlokomra hogy nem merném odanyújtani csiszolásra.
2013. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!