Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alapból szőke a hajam, de már...

Alapból szőke a hajam, de már nem olyan szőke mint volt, ha kiszívatom a hajamat az olyan mintha a "nap" szívta volna ki? És az mennyi ideig marad nagyon szőke?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 03:50
 1/1 anonim ***** válasza:
A szívatás nem elég, rá kell festeni festékkel mindenképp. De ha szőke vagy, akkor sztem le se kéne szívni, mert könnyebben megfogná a festék, mint mondjuk egy barna hajat. Én is szőke vagyok alapból, voltam nagyon szőke is, de leszívva is csak egyszer volt és azt is csak azért, mert rosszul lett itthon befestve és maradtak foltok. A leszívás az rossz a hajnak nagyon, ezért kerülni kéne (bár a festés se jó...)
2012. dec. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!