Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves kortól lehet/érdemes...

Hány éves kortól lehet/érdemes ránctalanító krémet használni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
bőrtípustól függ. Ha száraz a bőröd, akkor már 18 évesen is használhatsz. Nekem zsíros, 32 évesen még elég a sima hidratáló. Egyébként ezek csak feszesítik a bőrt egy időre, feltöltik a ráncot, de nem fogják megszüntetni.
2012. dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez igazából a génektől függ, de szerintem 30-35 éves kornál hamarabb felesleges, csak károsítja a bőrt. Bőven elég ekkortól elkezdeni használni ilyen krémeket, mivel nagyjából ebben a korban jelennek meg az első kis ráncok. Remélem tudtam segíteni, bár nem írtad, hogy mennyi idős vagy:)
2012. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Én huszonéves vagyok, egyedül a szemem környékére használok ránctalanítót, mivel ott nagyon vékony és érzékeny a bőr, nagyon kell rá vigyázni.

Az arcodra szerintem 30 körül érdemes lekezdeni.

2012. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Akkor kell használni ha ráncos vagy, mivel arra való. Hamarabb semmi értelme.
2012. dec. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35 fölött.
2012. dec. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!