Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetnék barnább?...

Hogyan lehetnék barnább? Hófehér a bőröm, szolit nem merem, a krémek vackok. Mennyi ideig és mikor napozzak? Mikorra lesz látható eredmény?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, nem fogsz barna lenni, nekem is fehér bőröm van, és csak leégek barnulni nem tudok. Ezzel jár a fehér bőr, hogy egyből leég barnulás nincs.
2008. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyel sok sargarepát esetleg a levevel le is kenheted megadat,de erre meg kell fenyvedo krem,mert leegsz.
2008. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok béta-karotin (ságrarépa és testápoló formájában), és legyél sokat napon, persze a fényvédő krémről nem megfeledkezve! :) Egyébként pedig osztom az előttem szóló véleményét: nekem is hófehér a bőröm, sosem tudtam úgy igazán lebarnulni. Úgyhogy felhagytam a próbálkozással, és azóta élvezem, hogy kirívok a szolibarna cicababák köréből... :) Mostanában a haverokkal még fehérbőr-versenyt is rendezünk, úgyhogy jó móka is egyben hipóreklámnak lenni!
2008. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem túl jó tanács, hogy legyél sokat a napon, nyilvánvaló hogy nem fogsz lebarnulni, csak leégni és az nem jó a bőrnek minél többször égsz le annál nagyobb a veszélye a bőrráknak, mivel "emlékeznek" a sejtek. Valamint ott az a sok UV sugárzás. Szóval szerintem jobb fehérnek lenni mint rákosnak.

Ha napozol akkor 11 előtt és 3 után, és kend be magad naptejjel és ne legyél kint egész délután, mert annak úgy sincsen sok értelme hogy leégsz aztán meg lehámlasz.

2008. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én is elég fehér vagyok és nehezen barnulok, de a szoli meglátszik , és ha nem viszed túlzásba semmivel sem károsabb a szoliban eltöltött 5-10 perc mint a napon töltött órák ... Nem kell feketére barnúlni, mint az említett "cicababák"...

Ha még is elmerészkednél a szoliba akkor első 2 alkalommal 3/5 (álló/fekvő) percre menj után 6/10 perc, annál többre sose kell menni, azért néznek ki úgy a "cicababák" mert 15-20p vagy annál is több időre fekszenek be... jah és majdnem elfelejtettem hetente maximum 2x ... 1-2 nap kihagyásával addíg amíg el nem érted a kívánt színt, utána elég heti egyszer vagy ritkábban...


A béta karotint pedig kapszula formájában is beviheted, hatásosabb, répából elég sokat kell elrágcsálni h meglátszódjon... a kapszulából pedig csak napi egy kell,az ára 2000 Ft körül van (60db). Tavaly mi a Bio-Karotin + E vitamin nevezetű kapszulát szedtük, de elég sok féle van belőle...semmiféle mellékhatása nincs, mert nem gyógyszer hanem vitamin, ápolja a hajat, a körmöt, a bőrt és a látásra is pozitívan hat.

2008. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyel sok sargarepat, utana pedig mar mehetsz szoliba, napvedovel menj, es ugy nem lesz problema
2008. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kedesek vagytok, köszönöm Nektek a sok segítséget! :-)))
2008. jún. 2. 10:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavasszal kell szolizni, aztán irány a tenger. Én is fehér vagyok, csak a tengernél tudtam barnulni, de az sem tartott 2 hétnél tovább, szépen kifakult. Itthon meg csak ropogósra sülök mindig. :-/
2008. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!