Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Súlyos szőrbenövés esetén mi...

Súlyos szőrbenövés esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon csúnya szőrbenövésem a szemérem dombomon. A benőtt szőrszál nem látszik. Olyan mint egy pattanás az egész, de ki sem tudom nyomni... Mi a fittyfenét tehetnék vele, hogy elmúljon?:(
2012. dec. 15. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz egy steril tűt és óvatosan próbáld kiemelni a végét. Ha megvan, egy csipesszel húzd ki. Én is csináltam már, csak egy kis helyen kell a hám alá nyúlni a tűvel. Vigyázz, nehogy mélyebbre nyomd, az már fájna. Vagy, ha nem boldogulsz vele, a kozmetikusod biztosan segít ebben a helyzetben is.
2012. dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha látszana a szőrszál kiszedném, de semmi.. Már próbáltam, de nem sikerül. Csak egy nagy piros duzzadt pötty van ott. Már nem tudom mit kezdjek vele...
2012. dec. 15. 21:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már szőr benövésem a fenekemen, már annyira fájt hogy nem tudtam ülni, ha feküdtem akkor is fájt. El mentem a sebészetre ott azt mondták hogy szőr benövéstől ki alakult tályog. Érzéstelenítő minden nélkül vette a kis szikét megvágta és ki nyomta belőle azt a gennyes cuccot. Annyira fájt azt hittem széttépem az asztalt, 10 napig járni kellet kötözésre mert az a dudor befelé nagyon nagy lehet.. Kifelé lehet hogy kicsinek tűnik de az befele megy . Remélem azért neked sikerül helyrehozni könnyebben de ha nem, érdemes orvoshoz fordulni.
2012. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ó Te szegény...jól megjártad. Hát már 1-2 hónapja megvan nekem is. Próbálgatom kipiszkálni onnan a szőrt, de nem sikerül. De kedden megyek bőrdokihoz... lehet megmutatom neki...

Köszönöm a válaszokat!:)

2012. dec. 15. 21:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy mit mondott az orvos.
2012. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mutasd meg az rovosnak. Érdemes lenne kozmetikusnak is megmutatni és ő lehet ki tudná szedni, hozzám is gyakran jönnek ezzel a problémával, viszont igy hoogy 1-2 hónapja van lehet már késő, sajnos van hogy csak sebészi úton lehet eltávolítani:(
2012. dec. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na lányok, most jól beijesztettetek...
2012. dec. 17. 07:44
 8/12 anonim ***** válasza:
én megpróbálkoznék a helyedben először egy kozmetikussal. Ha neki nem sikerül akkor sebészet.
2012. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Holnap más miatt megyek a bőrgyógyászhoz.. Szerintem szóba hozom neki a dolgot. Aztán majd meglátjuk mit mond.
2012. dec. 17. 15:52
 10/12 A kérdező kommentje:
Na... Krémet kaptam rá első lépésben, amivel 1-2 hétig kell kenegetni. Elvileg leviszi a gyulladást róla, és akkor majd ki lehet szedni a szőrt. Ha ez nem sikerül, akkor marad a vágás nekem is....:(
2012. dec. 18. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!