Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus által végzett...

Kozmetikus által végzett arctisztítás után hány nappal lehet (érdemes) otthon arcot radírozni?

Figyelt kérdés
Nem voltam durván pattanásos, 1-2 volt plusz mitesszerek, amiket kinyomkodott, néhányat tű segítségével. Most már nem gyulladtak, hanem olyan kemény a tetejük, tehát, ha végigsimítom az arcom, nem egyenletesen puha, ezért gondoltam, hogy jó lenne már leradírozni, de mivel 2 napja tisztíttattam nem tudom, hogy nem e korai... Vélemények?
2012. dec. 15. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 nap után nyugodtan, ha szükségét érzed.
2012. dec. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet,nem korai.
2012. dec. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Én kozmetikus avgyok. Én nem ajánlom. Egyik hogy meg kell várni amig a varr magától jön le különben nyoma marad és alssabban tünik el. A másik hogy radírozni elve heti 1 szer ajánlatos csak különben túl koptatod a bőröd és épp ezért fog megvastagodni a hám réteg. A kozemtikusod valószínűleg olyan termékkel peelingezte ami konolyabban leszedte az elhat hámréteget mint amit az otthoni radír. Épp ezért is korai lenne újra koptatni. De ha ée is radírozod angy baja nem elsz sca szeritnem felesleges, na meg ha lejhön a varr lehet piros lesz alatta és lasabban fg gyógyulni.
2012. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
leradítorztam pont az előbb, de csak kíméletesen.. a varr ugyanúgy ott maradt, tehát sokat nem segítettem... szerinted 1 hét alatt rendbejönnek?
2012. dec. 16. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondoltam hogy igy lesz, na meg ha le is jött volna ott maradt volna a nyoma. Persze,hogy rendbe jön egy hét alatt, ha nem piszkálod azok lejönnek maguktól. Kend körömvirág krémmel az gyorsítja a gyógyulást.
2012. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :))
2012. dec. 16. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!