Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vöröses barna hajból melyik...

Dori_15 kérdése:

Vöröses barna hajból melyik hajfestékkel tudok csinálni hamvas középbarnát?

Figyelt kérdés
most szivattam le a hajam feketéről és befestettük egy sötét szőke árnyalattal ami ilyen színt eredményezett: [link] nem pont ilyen egy kicsit barnásabb kevésbé vöröses beütése van, az lenne a kérdésem hogy melyik hajfestékkel tudnék elérni hamvas középbarna színt? [link] ilyen haszínre gondoltam, na most az a kérdés hogyha ezzel befestem nem lesz túl sötét válasszak világosabb hamvas barnát? mert nem szeretnék megint fekete hajat, hanem csak szép barnát aminek nincs vöröses árnyalata!Segítsetek!

2012. dec. 16. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Enis pont ebben a helyzetben vagyok

Nekem

Eddig garnier natural corol hamvas szoke valt be

Mondanom

Sem kell hogy ami nekik szoke az nekem kozep barna

Max vilagosbarna joindulattal

De sokkal hamasabb lett mint volt

2012. dec. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is pont ebbe a szituba voltam. Ha azzal a hajfestékkel befested fekete lesz tapasztalatból mondom ha el akarok érni a középbarna hajszínt akkor palette N5-sel fesd be és közép barna lesz.
2012. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!