Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lesz "pöttyös" a testem...

Miért lesz "pöttyös" a testem borotválkozás után?

Figyelt kérdés
Nem is igazán pöttyös, hanem kisebb pattanásszerűségek, gyulladások találhatók a lábamon, vagy ott ahol éppen borotváltam. lehet hogy szőrbenövés lenne? mivel lehet segíteni rajta?
2009. aug. 22. 17:28
 1/5 anonim válasza:

Az a szőrtüszö gyúlladás, nekem is szokott lenni, elég kelemetlen, hintőporral tudod gyógyítani, vagy krémmel, arcszesszel.

ne nyomd ki, és ne vakard el, mert csúnya marad, és addig ne is borotváld.

2009. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nekem mindig ottmarad, és olyan 2 nap múlva amikor megint borotválkoznék, akkor véresre kaparom:S
2009. aug. 22. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:

ne tedd! használsz borotválkozáshoz borotva habot???

ha már le borotváltad pl. a lábadat akkor kendbe mindig vmien krémmel (pl.: testápolóval vagy hintőporral) akkor sokkal jobb lesz és nem fognak ki jönni a gyulladások!

2009. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
körömvirág krém
2009. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy kenem, meg hazsnálok habot is, de nem lesz jobb tőle
2009. aug. 22. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!