Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvég ápoló segít a...

Milyen hajvég ápoló segít a töredezett hajvégen?

Figyelt kérdés
Milyen vásárolható vagy akár az otthonunkban megtalálható anyagok tesznek jót a hajvégnek??
2012. dec. 17. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én már mindenfélét próbáltam, többféle árkategóriában, márkában stb., de egyedül csak az használt, amit az avonból lehet rendelni ilyen kis zöld kupakos üvegben van, egy ezres körül van az ára. Az egész jól működött. Nekem van a világon a legtöredezettebb hajam (nemtudom mitől, nem csinálok vele semmit), szóval ami nekem használ, az mindenkinek. Otthon megtalálható dolgokból meg az olívaolaj a legjobb, de azt éjszakára kell rajt hagyni és utána lemosod. Csodát ne várj, de valamennyit javít rajt.
2012. dec. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is majdnem úgy vagyok mint az első, a semmitől törik a hajam. Se nem vasalom, se nem szárítom, a hajkefém is vaddisznósörtéből van, de csak törik. Nekem meg pont, hogy az olajok, egész pontosan a kókuszolaj vált be. Mióta használom egyáltalán nem törik, ami nálam tényleg nagy szó ahhoz képest, hogy korábban már 1 héttel fodrász után újra ugyanolyan töredezett volt, mint előtte.

[link]

2012. dec. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A töredezett hajvégekkel már nem tudsz mit csinálni. Le kell vágni ollóval. A hajvégápoló termékek arra valók, hogy megvédjék az egészséges hajat a töredezéstől. Én nagyon szeretem a gliss kur hajvégápolókat. Otthon pár csepp kókusz vagy olívaolajat szoktam belemasszírozni hajmosás után a hajvégekbe.
2012. dec. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Utolsónál a pont. A töredezett hajvégeken csak az olló segít. megelőzésre pedig használhatsz ricinus olajat vagy kókuszzsírt.
2012. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
le kell vágni, utána kenni megelőzésből. Én a kókusz olajat ajánlom, a ricinust ki kell mosni. A kokusszal főzni is lehet sokkal egészségesebb mint az étolaj vagy az oliva.
2012. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, a töredezett részt le kell vágni. Utána érdemes kenegetni mindenfélével. Nekem is az avonos zöld hajvégápoló, a kókuszolaj, a Gliss kur olajos hajvégápolója váltak be. Jó még a Balea hajvégápoló is, ezt próbáltam: [link] Ez 100 ml-es (az Avon asszem 30, a Gliss kur 75), 1300 körül van, akciósan 1150 volt mikor vettem. Szóval ha az egységárat nézed ez a legolcsóbb.
2012. dec. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a ricinust sem szoktam kimosni, amikor csak a hajvégekre teszek belőle. Persze ha pakolásként használod, akkor utána ki kell mosni. Amúgy bolti hajápolókat nem ajánlom, ha nagyon töredezik a hajad - írtak neked ilyesmiket - nem mondom, hogy nem jók, de nekem nem váltak be.
2012. dec. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a jó tippeket..a hajam nem annyira töredezett hogy vágni kellene..inkább csak megelőzni szeretném!!
2012. dec. 17. 13:40
 9/12 anonim ***** válasza:
a vágás alatt 1-2 mm-t érts. nem kell centiket, föleg ha csak megelőzésre szeretnéd, néha eleve muszáj felfrissiteni a hajvégeket, sokkel szebb úgy. Föleg a meleg ollós vágás nagyon jó az pont erre lett kitalálva.
2012. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én növesztem a hajamat de egészségügyi vágás kell és ettől jobban is nő én a gliss kur hajvégápolóját használom és nagyon bejön
2012. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!