Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elol elegge kopaszodo sracnak...

Elol elegge kopaszodo sracnak linkelnetek hajakrol kepeket, hogyan hordja?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Haználj ricinus olajos pakolát, attól kinő egy csomó haj. Én lány vagyok és picit kikopaszodtam olyan mikiegeresen. Mióta ricizek (2 hónapja), eltűnt a kopasz folt.
2012. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Frufru-t növessz kb olyat mint Szabó Dávidnak


A lány válaszolónak, az oké kedvesem hogy nálad növésnek indul a haj, de nálunk férfiaknál ha beindul a kopaszodás, akkor búcsúzhatunk a hajunktól

20/F

2012. dec. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kettes, úgy hallottam, hogy a pasik is próbálják visszanöveszteni ilyen bánfi hajszesszel vagy mivel, meg ilyen hajnövesztő készítményekkel, amik nem sokat érnek. Miért nem próbáljátok ki az olajat? Miből gondolod, hogy tutira nem nőne viszza?
2012. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk inkább a genetikai vonal jön elő rögtön, és az a fajta hajhullás már hajhagymával együtt történik

Rajtunk csak a beültetés segítene :)

20/F

2012. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért én a helyetekben kipróbálnám ;)

Nincs mit veszteni, max nem válik be.

2012. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. dec. 31. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!