Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen egy gondozatlan lány...

Milyen egy gondozatlan lány arca? (szemöldök, bőr stb) képeket linkelnétek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
lepedékes sárga fogak, kajamaradék a fogak között, repedezett száj, szedetlen kócos szemöldök, összenőtt szemöldök, két szemöldök között 100méter távolság, túl vékony szemöldök, rondán tetovált vékony szemöldök, pattanásos zsíros bőr (tudom erről nem tehet senki, de lehet használni alapozót vagy púdert), bajusz, szőkített bajusz, miteszeres orr, zsíros fül, szőrös orrlyuk, zsíros haj, durván lenőtt haj, töredezett haj, szénakazal frizura (bár nekem is olyan, mert vékonyszálú, kifésülöm 5perc után szanaszét áll). Ezek szerintem visszataszítóak tudnak lenni, bár nem csak nőkön, hanem bárkin. Igaz képet kértél. de én nem bántanék meg senkit azzal hogy a képeit linkelgetem. Szerintem így is látható hogy mi a gáz szerintem. 23/L
2012. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Courtney Love:

[link]

[link]


[link]

2012. nov. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!