Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nagyon tönkre...

Manócska'90 kérdése:

Szerintetek nagyon tönkre tenné a hajam? Érdemes egyáltalán megpróbálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon mérges vagyok és csalódott és és és... Ajj. Szóval voltam ma fodrásznál, mert sötétszőke hajat szeretnék, szép, természetes hatásút. De elég sokat volt festve a hajam és ahol már csak a saját hajam volt (20 centi) nem úgy fogta be, mint a festett részt, úgyhogy volt a színében egy elég éles "törés". Elmentem, hogy szedje le a festéket, szívja ki a színét, ha kell és úgy fesse be. Persze nem adott volna tökéletes eredményt, tudom. De ez! Le se szedte a színét, semmi, csak a sötétbarna hajamra ráhúzta a szőke festéket, mert szerinte az is befogja - annak ellenére, hogy mondtam, hogy ez nem így lesz. Persze nekem lett igazam, a hajamnak pont ugyanolyan színe van, mint eddig, ugyanazzal a töréssel. El vagyok keseredve, leginkább azért, mert szerettem volna, ha karácsonykor szép a hajam.


Felmerült az, hogy egyszerűen a barátnőm itthon leszedi róla a festéket és ráhúzunk egy szőkét. Szerintetek nagyon ártana a hajamnak? Ettől már ugye tuti világosabb lenne? Meg eltűnne az az erős "színtörés"?


Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, de annyira le vagyok törve. Összespóroltam erre 15ezret (bár ugye festés-vágás csak 4500 volt), hogy most tényleg meg legyen csinálva a hajam, erre... otthon is uez lett az eredménye :((((


2012. dec. 17. 20:55
 1/1 anonim válasza:
Én évek óta ezért festem magamnak, palette e20assal két dobozzal egy hónapban egyszer festem és már elég csak a tövét kennem így nem teszi tönkre a hajvégeket :) Remélem neked is beválik, és hogy egészséges legyen a hajam most ricinus pakolásst kezdtem használni majd írok jó e :)
2012. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!