Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extra száraz kézre mit ajánlatok?

Extra száraz kézre mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Annyira kiszárad,hogy magától szétreped mindenhol és nagyon csúnya a bőröm,ráadásul fáj is?Mit lehet vele kezdeni?
2012. dec. 18. 12:13
 1/6 anonim válasza:
Dm-ben lehet kapni Makadámiadiós Alverde testápolót...vagy olívaolajat sóval összekeversz és azzal "mosod" meg a kezed aztán leöblíted a sót és megtörlöd a kezed majd bekened még valami krémmel. :)
2012. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kenegesd gyakran kézkrémmel.

Nekem ez vált be:

[link] (Ez extra száraz bőrre van, nem is drága, 500 valamennyi, dm-ben lehet kapni.)

2012. dec. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem az olívaolaj
2012. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a NIVEA kék kis dobozos krém vált be

[link]


Egész télen ezt használom mindig. Kb 500ft volt ez is.

2012. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon-nagyon érzékeny a bőröm, egész télen piros/repedezett/száraz mindig.

Ami bevált: szintén az olívaolaj (vékonyan bekenem vele a kezem, belemasszírozom, és kis idő múlva nem túl meleg vízzel és kímélő szappannal lemosom. Ezután bekenem vastagon Atrix krémmel (nálam ez a befutó), és hagyom, hogy teljesen felszívódjon (ezért ezt az egészet általában lefekvés előtt csinálom).

2012. dec. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ezzel: [link] szoktam este bekenni jó vastagon, kicsit várok, hogy beszívódjon, utána még ezzel: [link] is bekenem, és pamut kesztyűt húzok rá. Ez a kombó mindig rendbe rakja a kezeim, pedig van, hogy az egész kézfejem vörös és vérzik... :S Napközben minden kézmosás után bekenem ezzel: [link] Így egész jól átvészelem a telet ilyen szempontból.
2012. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!