Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajnál tapasztalatok...

Szőke hajnál tapasztalatok ricinus olaj használatról van valakinek?

Figyelt kérdés
Én ma kezdtem használni habár régóta festett szőke a hajam de azon szerencsés vagyok akinek nem károsodott tőle, csak mivel nem vagyok mai csirke ezért egészséges haj érdekében akarom használni meg szépen nőljön azért, habár nőni is gyorsan nő amúgy is a hajam, de állítólag nagyon jót tesz a hajnak :) Csak olvastam hogy sárgítja a szőke hajat a ricinus... ki tudja ez így van e??? nekem most van a hajamon a pakolás majd ha lemosom akkor írok, de addig is valaki hátha tapasztaltabb nálam :)
2012. dec. 18. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sárgította pár alkalom után..
2012. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is eléggé sárgította, de erre találták ki a hamvasító sampont...
2012. dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a hamvasító sampon ellensúlyozta a sárgaságot? Mert nekem alapból sose kellett hamvasító elég jól fogta a festék a hajam de most látom a fólia alatt hogy sárgább a hajam :(
2012. dec. 18. 14:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem igazából még a hamvasító se segített rajta semmit, amíg használtam az olajat.
2012. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, sárgítja, mellesleg nem tudom miért van még mindig ez a ricinus mánia, a fejbőrnek nem jó, a hajnak jó lenne, ha nem 2-3x kéne samponozni utána, mert így a hajnak is csak árt... mármint a samponozás miatt. Többet érnél egy jó hajpakolással. Például Kallos Latte.
2012. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs festve a hajam és én nem is vettem észre a hajszínemen semmilyen változást :)
2012. dec. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!