Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha heti 1-szer 6 percre...

Ha heti 1-szer 6 percre megyek szoláriumba, az is veszélyes?

Figyelt kérdés
Legyen 2 hetente 6 perc? Nagyon fehér bőrű vagyok és ezért szeretnék menni, de nem akarok én barna lenni csak legyen egy normális bőrszínem...

2012. dec. 18. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem az számít, hogy hányszor mész, hanem maga a tény, hogy szoláriumozol, az veszélyes.
2012. dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fehér bőrűnek még havi 1 perc is nagyon káros. Ráadásul simán leéghetsz meg pöttyös, szeplős lehetsz, attól már meg nem szabadulsz sehogy. A fehér bőr sose barnul rendesen. Én nem ajánlanám, egyébként is a legszebb a hófehér bőr, inkább örülj hogyha neked olyan van:)
2012. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy szolis én sem de ha tényleg nagyon fehér a böröd akkor gondolom a napon is könnyen leégsz ugy meg még az is káros nemhogy a szoli,de a másik meg az hogy a 1-2 hetente 6perc barnulás szempontjából felesleges mert gyorsabban kopik a hámréteg mint hogy megtartsa azt a kevéske színt.Ha viszont nagyon zavar és nyáron akarsz szép szint,akkor elöbb napozz,inkább a napon égj le.Ha helyre jön a böröd akkor mehetsz szoliba és használhatsz szolikrémet.Ha nem égsz le ott iis akkor mehet heti 2x 6 perc.:)De ha leég akkor nem éri meg sanyargatni a böröd.
2012. dec. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy orvosi műsorban hallottam, hogy ha havi 1x mész csak 5 percre, attól is nagyon sokat nő a bőrrák veszélye, meg öregíti is a bőrt.
2012. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem lemondok a barnább bőrről, több hátulütője van, mitn előnye, ha ez előny egyáltalán...
2012. dec. 18. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is fehér bőrű vagyok (mintha alig fogna a Nap), és hetente járok tavasszal szoláriumba 7 percre. A lényeg, hogy olyan helyre menj, ahol ellenőrzött csövek vannak. Minden káros, ha túlzásba visszük, legyen az természetes napozás, vagy szolárium.

Én nem bántam meg, semmi ráncosodást, károsodást nem vettem észre eddig. :)

2012. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. dec. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!