Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cinkes rázókeverék vélemény?

Cinkes rázókeverék vélemény?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül? Saját tapasztalatok ? Pattanásokra mennyire hatásos? Vény nélkül kapható?
2012. dec. 18. 17:55
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Én épp ma vettem egy ilyet, az a neve, hogy Zinci Aquosa. 380 Ft volt összvissz. 100 g egyébként. A meleg miatt a mellkasom középső részén piros pattanások meg kiütések jöttek ki, és állítólag használni fog. Gyógyszertárban vettem, vény nélkül lehet kapni. Eredetileg antibiotikumos kenőcsöt akartam venni, de mint a gyógyszertáros hölgytől megtudtam, azt csak receptre lehet felírni. Úgyhogy így maradtam a keveréknél. A hatásról majd pár nap múlva tudok nyilatkozni. :)

2013. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!