Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet az, hogy az arcom...

Mitől lehet az, hogy az arcom egyik fele pattanásos, a halántékom, az arcom, még a nyakam is, a másik oldalon meg teljesen tiszta a bőröm, sehol egy pattanás?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem ez egy ilyen genetikai hülyeség. Nekem a hasam egyik oldala szeplős, és a köldököm vonalába mintha elvágták volna és a másik oldalom egy deka szeplő sincs.
2008. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A pattaqnás és a szeplő két külön dolog, ugyanis az utobbi valóban genetika, de a apttanás egész más!


Figyeld meg magad: nem lehet, hogy jobban rálóg a hajad, esetleg ezen az oldalon támasztod meg a fejed, és a kezed nem mindíg tiszta. Vagy csak rossz helyen ülsz a suliban, és a nap az egyik feledet éri a másikat nem...

2008. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

hello!

Én is így vagyok mint te, bár nekem a nyakamon nincs. Nekem attól ilyen, mert mindig egy oldalon fekszek este.

2008. máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az,ha csak bizonyos helyeken jönnek elő a pattanások,szervi okokra is utalhat. Rossz emésztés,máj,epe akármi--nekem is így volt... sztem érdemes megnézni,h mid fáj többször,lehet az az oka!
2008. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!