Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsírosodásra nagyon hajlamos...

Zsírosodásra nagyon hajlamos hajra felkenhetek kókuszolajat?

Figyelt kérdés
vagy csak a hajvégekre?
2012. dec. 20. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a végére, oda használd nyugodtan. De minek kennéd amúgy a fejtetőre, ha ott amúgy is zsírosodik?
2012. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tisztítja ás táplálja a fejbőrt

egyszer kipróbálom ott, csak nem lesz olyan gáz, csak be kell szereznem SLS mentes sampont, mert az szedi ki jól a hajból :D

2012. dec. 20. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Se nem tisztítja, se nem táplálja a fejbőrt, felesleges ezért felkenni. A száraz hajvégekre tényleg nagyon jó, szépen ápolja, jól behatol a hajszálak belsejébe. Én évek óta használom erre. Samponba is szokták keverni, hogy szép fényes és könnyen fésülhető legyen a haj tőle. Fejbőrre csak annak van valami hatása, akinek száraz vagy korpás a fejbőre, azt megfelelően ápolja.

A samponok nagy része manapság már SLS-mentes, a Sodium Laureth Sulfate sokkal gyakoribb bennük. Amúgy a teljesen szulfátmentes samponok között is vannak, amik kevésbé tisztítanak, mint az átlag samponok, mert egyáltalán nem szárítanak. A többsége viszont olyan, hogy agyonszárítja a hajat, ami nagyon nem jó (én a kevésbé tisztító fajtát szeretem).

Gondoltam jó, ha tudod. :)

2012. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszod...akkor csak magára a hajamra, hajvégeimre fogok felkenni :)

ha belinkelek egy sampont, arról el tudod mondani, h szted az mennyire jó? én annyira nem értek hozzá...

[link]

2012. dec. 20. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!