Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, göndör, felfogott haj,...

Fiúk, göndör, felfogott haj, gyerekes, gömbölydedebb arc, magas homlok?

Figyelt kérdés
Kb. ezek az ismertetőjeleim. Hát, még fiatal vagyok, de már nem nagyon szeretném sokáig vasalni a hajamt, mert tönkremegy. Felfogva nem is olyan szörnyű, de leengedve valami borzalmas (nem hiszti, még a borzalmasnál si rosszabb) így... nos, arra lennék kíváncsi, hogy ha majd sokkla idősebb leszek - valószínűleg már nem fog túl sokat nőni a hajam - és lesz egy fiúm, és mondjuk vele alszom... Félek, ha kiengedem estére a hajamat, ki fog röhögni, mert olyan vagyok, mint egy rossz oroszlán. Szerintetek? És ha elalszom a hajamat, és már nem is olyan szép göndör, és hülyén áll felfogva... Annyira el vagyok keseredve, valaki segítsen... Vagy mondjátok, van olyan fiú, aki még ennek ellenére is szeretni fog? Vagy hogyan óvjham meg a hajamat, ha vasalom?
2012. dec. 20. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
jól értem, hogy természetes göndör? akkor imádni fogják a fiúk :)
2012. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog ez senkit zavarni :)
2012. dec. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*senkit sem

Amúgy ha mégis igen,akkor az komolytalan kapcsolat lesz.

2012. dec. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
olyan 13-14 éves lehetsz, igaz?
2012. dec. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már most elképzeltem hogy fekszem az ágyba, megállsz az ágy mellett kibontod a hajad, dobsz rajta, majd befekszel mellém :D

Értékelni fogják majd emiatt ne félj, én már most belédszerettem ha 18leszel feltétlen írj nekem :)

20/F

2012. dec. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tehát kb. így nézel ki:

[link]


Abszolút 10/10.

2012. dec. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Húhh, igen, 14 vagyok:)) Hm, az a kép... Hát, nem. Szép álom lenne, ha így néznék ki, nem sokkla inkább így:

[link]

ezt a hajat képzeld el, de ne ilyen szépen, rendezetten, hanem bolyhos (sok hajszál nem áll be tincsekbe, hanem csak egy szálló, felső réteget alkot. Csak akkor szárad meg normálisan, ha sapkát is rakok rá.

Oké, négy év múlva megy neked a levél:))

Igen, természetes göndör.

Pontosan milyen is az a "komolytalan kapcsolat"? Ezt rossz, vagy jó értelemben kell venni? :)

Remélem, mindenki kiírására válaszoltam:)))

2012. dec. 21. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!