Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért pattogzik le a festék a...

Miért pattogzik le a festék a körmömről?

Figyelt kérdés
Jó minőségű köröm lakkot vásárolok..szakszerűen le takarítom a körmömet is de nem telik el 2-3 nap és lepattogzik a köröm lakk.
2012. dec. 21. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Fedőlakkot is teszel rá?


Előfordulhat a sok mosogatástól is.

2012. dec. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vigasztal tudom, de nekem egy napot sem bír ki :) szimplán azért van, mert előfordulhat, hogy a köröm annyira zsíros, hogy nem tartja meg magán a lakkot. Sok köze nincs, hogy előtte alaposan kezet mostál, ugyanolyan, mint mikor alaposan arcot mosol, sminkelsz, majd egy óra múlva csillog a bőröd, szétfolyik az alapozó. Sajnos van ilyen. Én épp ezért nem is lakkozom a körmöm, hiszen nekem tényleg olyan, hogy reggel megcsinálom este meg már jön le.
2012. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Körömgyengeség is okozhatja akár a lakk is.
2012. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a nők 99 %-nak ugyanigy nem amard fent tovább. ez teljesen normális. Én a szépségszakmában dolgozom 9 éve de eddig kb 3 embertől hallottam hogy akár 5 napig is bírja a lakk. Szokj hozzá ilyen a körömlakk. vannak tartósabb megoldások.
2012. dec. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél moyrát, az olcsó, és jó is. igaz, az is lepattogzik pont ennyi idő alatt, mint a többi, bármennyibe is kerüljön. erre találták ki a shellac-ot, az fent van 3-4 hétig is.
2012. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Moyrat használok és 1 hétig simán kibírja a körmömön, bár elég erős körmeim vannak. Lehet ez is befolyásolja.
2012. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is erős körmöm van mégsem bírja 2-3 nanál tovább azt is csak kallos lakkal.
2012. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!