Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani valami...

Tudnátok ajánlani valami vitamint, amitől gyorsabban nőne a hajam?

Figyelt kérdés

Hosszú hátközépig érő hajam van, nem is ezzel van a gond,hanem a frufrummal. Már kb. másfél 2 éve van frufrum és most meg akarom növeszteni(eddig sosem tudtam magam rászánni),mert sok idő mire megnő, félrecsatolni meg nem szeretem sem a hajpántot/hajráfot. Szóval így inkább mindig vágtam belőle. De most valamelyik nap eléggé elrontottam, megritkítottam egy ritkító ollóval(amit a rossmanban vettem) és így elég érdekesen néz ki, szóval mindenféleképpen meg akarom növeszteni!


Tudnátok ajánlani, valamit amitől gyorsabban nőne?(ricinusom van)ezenkívül? Ja és lehetőleg ne tabletta vagy kapszula legyen mert nem tudom lenyelni:S


Köszönöm előre is!!


2012. dec. 21. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
A hajnövekedést nem lehet gyorsítani, hacsak nem mész el valami génmódosító kísérletre...
2012. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig a szépségvitaminok sokat segíthetnek ebben (Revalid, Biovanne, Hair Revall, stb., mindenkinek más jön be). Nekem a Varga Hajcseppektől nőtt elég sokat a hajam rövid idő alatt, viszont ez inkább annak való, akinek hullik a haja és az egészre szeretné használni.
2012. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!