Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » El vannak tömődve a pórusaim...

El vannak tömődve a pórusaim a mellemen és a vállamon. Ha kinyomom valami fehér szilárd, jön ki. Mi lehet az oka, és mivel tudnám kitisztítani őket? Már próbáltam bőrradírral, de semmi javulás.

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 00:19
 1/5 anonim válasza:
100%

miteszereknek hivják, én is ebben a 'hibában' vagyok.

ha valaki tud valami kezelést, én is kiváncsi lennék rá :D

2009. aug. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

bőrgyógyász ad rá tökjó cuccokat, amitől elmúlik, nekem is ilyen volt.

18L

2009. aug. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nekem is évekig gondom volt ezzel tinikoroman, és sajnos még 20-as éveim elején is, mindaddig, míg nem kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Az igazat megvallva nekem más nem segített, pedig bőrgyógyász nagyon sokmindent felírt előtte. Ráadásul nekem iszonyat pattanásos is volt a hátam és a dekoltázsom. Nagyon csúnya volt, hiába napoztattam, és kenegettem minden vacakkal. Sajnos nem segített.

Kb fél év fog. gátló szedése után kezdett helyreállni a bőröm, és egy, másfél év után teljesen helyre is jött.(hegek persze maradtak)

2009. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem leginkább a hátamon volt ilyen, meg óriásiak az arcomon, de nekem is azóta múlt el amióta tabit szedek, persze nem akarlak erre bíztatni, csak a tapasztalatom osztom meg. Nekem már hegek sincsenek :)
2009. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy irták is, bőrgyógyász, fogamzásgátó, altalába ha elmész a bőrgyógyászhoz ő is szokta mondani, hogy jobb ha gyógyszert is szedsz. Meg van még a szoli és a napozás, azok is száritanak rajta!
2009. aug. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!