Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szoli milyen hatással van...

A szoli milyen hatással van az anyajegyekre? Tényleg kaphatok bőrrákot, még az eu-s csövek mellett is? Lehet rájuk valami védőkrémet kenni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 22. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, kaphatsz. Nem viccből mondják. eu-s cső ide, vagy oda, a szoli káros. Nyilván nem havi 1-2 szolizástól lehet baj.
2012. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bőrrákot alapból a szolitól is kaphatsz, nem kell hozzá anyajegy sem. Csak ezekkel együtt neked több esélyed van. Arra is hogy még több anyajegy jöjjön ki rajtad... osztálytársam is 2 hetente jár, nem sok, de már olyan mint egy dalmata, tele van pöttyökkel. Nem értem hogy nem zavarja. Ne szolizz, ez az egyetlen megoldás, legalább nem rondítod el a bőröd idő előtt.
2012. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok szolipárti.Kivonja a nedvességet a bőrből,foltos lesz a bőr.Védőkrém nem igazán használ anyajegyekre.az anyajegy mélyebben van a bőrben.
2012. dec. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen okozhat és újabb anyajegyeket is. lehet rájuk kenni védőkrémet nyugodtan valamennyit véd rajta.
2012. dec. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azonkívül, hogy kéros, ráadásul randa is a szolis barnulás. Messziről sír az emberről, a pasik meg utálják. Akkor meg minek? :-)
2012. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!